UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Agata Szlendak   
Piątek, 25 Styczeń 2008 22:25
Czasami jesteśmy w takiej sytuacji, kiedy koniecznie musimy zabrać się do działania , ale zupełnie nie mamy na to ochoty. Odwlekamy ten moment jak się tylko da - ale niestety czasu nie można zatrzymać - a nasze terminy zblizają się nieubłaganie. Podejmujemy decyzję - trzeba wziąć się do pracy - ale od czego zacząć? Dobre przygotowanie - to podstawa sukcesu.
Więcej…
 
Michał Wróbel   
Wtorek, 13 Listopad 2007 14:39
autorem artykułu jest Paweł Sygnowski

W naszych czasach, czasach coraz większej konkurencji między poszczególnymi osobami w „wyścigu szczurów” coraz bardziej palące staje się kwestia wykorzystania naszych możliwości, naszego potencjału. Wiedza o tym i jej praktyczne stosowanie pozwoli od razu, niemalże na samym starcie wyprzedzić większość innych osób, naszych konkurentów, czy to do jakiegoś stanowiska pracy, przetargu, konkursu – do czegokolwiek. Jednym z takich istotnych czynników, który potrafi wyznaczyć naszą przyszłą rolę i pozycję w świecie, jest notowanie.
Więcej…
 
Michał Wróbel   
Poniedziałek, 29 Październik 2007 21:00
autorem artykułu jest Marcin Kijak

Poniżej przedstawiam 10 ważnych elementów, które warto wziąć sobie do serca aby nauka była naprawdę efektywna i sprawiała Tobie radość.

Więcej…
 
Łukasz Schab   
Sobota, 27 Październik 2007 18:16

Mając do wyboru manipulację i negocjacje wielu ludzi wybiera opcję numer jeden. Czy właściwie postępują? Oczywiście trzeba sobie zdawać sprawę z tego, iż dobry negocjator zna techniki manipulacyjne i wie jak ich użyć. Nie czyni jednak tego, aby zmusić partnera wbrew jego interesom do podjęcia korzystnej dla niego samego decyzji. Dobry negocjator jest człowiekiem, który będzie zawsze dążył do tego, aby każda z stron mogła powiedzieć, że czuje się zwycięzcą negocjacji. Sprzyja to dalszym kontaktom i prowadzi do wzrostu wzajemnego zaufania.

Więcej…
 


Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej