UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Zapraszamy do współpracy
Krzysztof Zaremba   
Środa, 17 Styczeń 2007 00:38
Kiedy zdecydowaliśmy się przejąć AEportal, stwierdziliśmy, że nie powinien on pozostać zwykłą składnicą materiałów, gdzie zagląda się raz w semestrze i ewentualnie przed jakimś kolokwium. Chcemy, aby witryna rozwijała się, zyskiwała nowe funkcjonalności. Cały czas myślimy co jeszcze może się tutaj znaleźć i niedługo zaczniemy część naszych pomysłów realizować. Tymczasem, jeśli tylko ktoś z was chciałby ujrzeć na stronie coś nowego, oczywiście w granicach realizmu, śmiało Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Postaramy się zrobić co w naszej mocy.
Oprócz tego chcemy, aby na stronie głównej w przyszłości pojawiały się informacje o wszelkich wydarzeniach na uczelni. Zatem jeśli działasz w jakiejś organizacji, chcesz pisać o tym co dzieje się na uczelni i wokół niej, dotrzeć do właściwej grupy studentów, skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły tej współpracy. Kiedy znajdziemy nieco więcej czasu, aktywnie zajmiemy się poszukiwaniem partnerów serwisu, tymczasem TY możesz być pierwszy!
 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej