UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Targi Wydawnictw Internetowych 2009 – MINA na Targach Książki w Krakowie
Joanna Kiecka   
Środa, 07 Październik 2009 10:48
Projekt Stowarzyszenia MINA – Nowa Mina Kultury kiełkuje i osiąga różne formy od kilku sezonów. Początkowo były to targi papierowych wydawnictw niskonakładowych, potem poszerzono formułę, zapraszając wydawnictwa internetowe, czyli publikacje wirtualne. Tegoroczna odsłona włącza się w całość Targów Książki w Krakowie i promować będzie wydawnictwa sieciowe, które ukazują się na papierze rzadko, nieregularnie lub wcale.

Celem projektu jest prezentacja witryn internetowych, wydawnictw, czasopism i portali poświęconych przede wszystkim kulturze alternatywnej, która skupia się na tematach mniej znanych, upowszechnia zagadnienia artystycznego „offu” i nietypowych inicjatyw społecznych. Każdego dnia Targów zaprezentowane zostaną wydawnictwa i portale z innej grupy tematycznej: muzyki i filmu, literatury, sztuki oraz inicjatyw społecznych. Wystawcy przygotują własne prezentacje w ciekawej, multimedialnej oprawie. Program tegorocznych targów urozmaici cykl imprez towarzyszących, m.in. SLAM – otwarty konkurs słowa mówionego.

Miejsce:
Hala Targów w Krakowie Sp. z o.o. przy ul. Centralnej 41a
Data:
5-8 listopada 2009 r.
Harmonogram:
Czwartek – AudioVisuAlchitecture (film i muzyka)
Piątek – Masa Społeczna (zaangażowanie społeczne)
Sobota – FruDruk (literatura)
Niedziela – ArtSpace (sztuka)

Lista wystawców oraz program imprez towarzyszących dostępne będą od kooca października na stronie internetowej www.mina.com.pl. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej