UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Ruszyła strona Praca@Danone na Facebooku!
Joanna Kiecka   
Środa, 07 Październik 2009 11:03

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Danone uruchamia swoją stronę w serwisie Facebook. Znajdują się na niej nie tylko wiadomości o aktualnych programach rekrutacyjnych oraz informacje dotyczące pracy w Danone, ale także kalendarium oraz relacje z wydarzeń organizowanych dla studentów. Stronę uzupełniają elementy multimedialne takie, jak zdjęcia pracowników oraz filmy.

Stworzenie strony Praca@Danone na Facebooku jest kontynuacją działań, przez które pokazujemy, że firma Danone jest przyjaznym miejscem pracy dla studentów i absolwentów. Nowe media cieszą się coraz większą popularnością wśród naszej grupy docelowej, dlatego także my chcemy być w nich obecni. Wierzymy, że dzięki temu uda nam się przekonać jeszcze większą liczbę studentów, że Danone to miejsce dla nich. – powiedziała Katarzyna Zadrożna, specjalista do spraw budowania wizerunku pracodawcy i komunikacji wewnętrznej w Danone

Na stronie organizowane będą także dodatkowe konkursy i wydarzenia dla fanów strony. Praca@Danone jest jedną z pierwszych polskich stron pracodawcy w serwisie Facebook.

Zapraszamy na stronę Praca@Danone:http://www.facebook.com/pages/PracaDanone/131250783739

Za realizację kampanii Danone odpowiada MJCC Employer Branding Consultants.


Firma Danone rozpoczęła działalność w Polsce w 1991 roku. Zatrudnia 1400 osób w warszawskiej centrali, dwóch zakładach produkcyjnych (w Warszawie i Bieruniu) oraz na platformach sprzedażowych na terenie całego kraju. Studentom oferuje udział w Programie Praktyk Letnich, programach stażowych i menedżerskich we wszystkich działach firmy. W 2009 roku firma po raz drugi z rzędu zdobyła tytuł Studenckiego Pracodawcy Roku.

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej