UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Dni Marketingu Sportowego – konkurs trwa!
Joanna Kiecka   
Środa, 07 Październik 2009 11:12
Jeśli interesujesz się sportem od strony marketingu i zarządzania, i chcesz wziąć udział w największym spotkaniu biznesu sportowego w Polsce, nie zwlekaj. Koniec konkursu w ramach zbliżających się Dni Marketingu Sportowego już 9 października.

Podczas tegorocznej edycji, która odbędzie się 5-6 listopada w Centrum Olimpijskim w Warszawie, szczególnie interesująco prezentuje się panel poświęcony EURO 2012. O naszych szansach i zagrożeniach wypowiedzą się przedstawiciele UEFA oraz jednego z największych sponsorów piłki nożnej – Coca-coli. Ponadto uczestnicy tegorocznej edycji Dni Marketingu Sportowego będą mieli okazje wziąć udział w m.in. warsztatach na temat PR w sporcie (więcej na www.dms.sbf.pl).

Organizator przygotował konkurs dla studentów, w którym do wygrania są wejściówki na DMS. Dodatkową atrakcją jest fakt, iż najlepsze pracę mają szanse publikacji w pierwszej w Polsce książce na temat sportowego Public Relations, której wydanie planowe jest na styczeń przyszłego roku. Patronat nad publikacją objął Związek Firm Public Relations.

Aby wziąć udział, należy przygotować tekst w formie case`u na temat wizerunku w sporcie, i przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Dokładna tematyka oraz regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej pod adresem - http://dms.sbf.pl/index.php?c=4&pid=51.

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej