UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Wyjdź z cienia – dołącz do nas!
Joanna Kiecka   
Wtorek, 13 Październik 2009 18:28
Już dziś zaplanuj praktyki z YPI Consulting
Złóż aplikację i rozpocznij nową przygodę ze światem biznesu. 

Young Professional Innovative to organizacja non-profit zrzeszająca ambitnych studentów, którzy biorą karierę zawodową we własne ręce. Stowarzyszenie działa od 2002 roku i prowadzi działalność gospodarczą świadcząc usługi z zakresu konsultingu, szeroko pojętego doradztwa, badań marketingowych i analizy rynków.

Zapraszamy kandydatów:

- wszystkich kierunków studiów,
- II, III lub IV roku studiów,
- zmotywowanych i chętnych do działania,
- ukierunkowanych na sukces,
- zorganizowanych i sumiennych.

W zamian oferujemy:

- pracę przy interesujących projektach komercyjnych,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- elastyczny czas pracy,
- przyjazną atmosferę i dogodne warunki pracy w centrum miasta,
- możliwość wyjazdów i szkoleń,
- wsparcie w planowaniu własnej ścieżki kariery,
- szansę wykorzystania wiedzy akademickiej w praktyce.

 

Zdecydowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz wypełnionej aplikacji, dostępnej na naszej stronie internetowej www.ypi.pl/kariera na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Po rozmowie kwalifikacyjnej dla wybranych osób YPI Consulting przygotuje Assessment Centre, któro ostatecznie wyłoni nowych członków naszej organizacji.

Nie wahaj się! Wykaż się ambicją i pełną determinacją. Praca w zespole YPI daje dużo satysfakcji, a jednomiesięczna praktyka to szansa pracy w grupie projektowej i możliwość dalszej współpracy z naszą organizacją.

Termin nadsyłania aplikacji wraz z CV trwa od 1. do 25. października 2009 r. Nie zwlekaj! Realizacja idei Junior Enterprise, to idealny sposób do nauki i zdobywania doświadczenia. Ponadto to wyjątkowa okazja poznania interesujących ludzi, dobrej zabawy, osiągania wspólnych celów i stawiania pierwszych kroków w biznesie. Szczegółowe informacje na temat organizacji i realizowanych przez nas projektów dostępne są na stronie www.ypi.pl.

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej