UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Weź udział w konkursie Experience PwC organizowanym przez PricewaterhouseCoopers i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Joanna Kiecka   
Środa, 14 Październik 2009 21:28

Już 9 października ruszyła kolejna edycja Experience PwC. Jest to interaktywny konkurs przeznaczony dla studentów III roku studiów licencjackich, III, IV, V roku jednolitych studiów magisterskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów uczelni wyższych zainteresowanych tematyką finansów, rachunkowości lub prawa podatkowego. Jeśli interesujesz się zagadnieniami związanymi z branżą konsultingową, pragniesz sprawdzić się w audycie albo wiążesz swoją przyszłość z doradztwem podatkowym i znasz język angielski już teraz zarejestruj się na www.experiencepwc.pl.

Przejdź przez kolejne etapy Konkursu, do których należą:

1) Test on-line dotyczący konkretnego, wybranego przez Ciebie obszaru: audytu, doradztwa podatkowego lub doradztwa finansowego. Wszystkie osoby, które prześlą dobre odpowiedzi na pytania testowe, zostaną zaproszone do drugiego etapu.

2) Case on-line z jednej z powyższych dziedzin, która została przez Ciebie wybrana w czasie rozwiązywania testu. Grupa 30 osób, których rozwiązania będą najlepsze pod kątem merytorycznym, zostanie zaproszona do trzeciego etapu.

3) Finał o charakterze Konferencji Wyjazdowej. Na tym etapie - oprócz rozwiązanie studium przypadku –Twoim zadaniem będzie także wykazanie się umiejętnościami pracy w zespole, komunikacji, organizacji pracy i negocjacji w czasie interaktywnego kazusu. Z pewnością będzie to czas pełen wyśmienitej zabawy!

Nagrody, które czekają na Ciebie to:
- praktyki w PricewaterhouseCoopers.
- wycieczka zagraniczna,
- kursy językowe,
- wiele innych.

Na rozwiązanie Twojego testu czekamy do 1 listopada 2009 r.

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej