UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
TURNIEJ CASHFLOW - zgłoszenia do 19 listopada
Joanna Kiecka   
Poniedziałek, 16 Listopad 2009 20:32

25 listopada bieżącego roku Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu (CITTRU) oraz Wszechnica UJ zapraszają do Auditorium Maximum UJ wszystkich chcących rozwinąć własną inteligencję finansową i odkryć w sobie zdolności biznesowe na organizowany w ramach Dnia Przedsiębiorczości UJ - TURNIEJ CASHFLOW.

Cashflow to popularna edukacyjna gra planszowa, która została zaprojektowana tak, aby umożliwić poznanie tematyki związanej z rachunkowością i finansami. Gracz działając w interaktywnym środowisku może eksperymentować i wprowadzać własną strategię - ryzykować lub rozsądnie inwestować w pewne źródła dochodu. Gracze - podobnie jak w życiu - otrzymują comiesięczną pensję, mają konkretny zawód, kredyty finansowe i karty kredytowe do spłacenia, mogą wykazywać wielkoduszność poprzez wspieranie akcji charytatywnych.

Wszystkich początkujących graczy CASHFLOW zachęcamy do udziału w turnieju. Wystarczy zgłosić pięcioosobowy zespół wypełniając specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej i przesłać go do 19 listopada 2009. Udział bezpłatny.

Osoby preferujące bardziej tradycyjną formę biznesowej edukacji zachęcamy do udziału w części seminaryjnej Dnia Przedsiębiorczości UJ (25.11.2009), odbywającej się pod hasłem "Internet - biznes", podczas której zostanie przedstawione możliwie szerokie spektrum działań firmy w globalnej sieci.

informacja/rejestracja:
www.szkolaprzedsiebiorczosci.uj.edu.pl, www.cittru.uj.edu.pl

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej