UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Konkurs Fotograficzny "Głębia Spojrzenia"
Joanna Kiecka   
Poniedziałek, 16 Listopad 2009 21:09

Rozpoczął się Konkurs Fotograficzny "Głębia Spojrzenia"

Jesteś studentem? Interesujesz się fotografią? Chcesz zaprezentować swoje zdjęcia szerokiej publiczności? Opublikować je w prasie? Zapraszamy do udziału w Konkursie Fotografii "Głębia Spojrzenia".

Henry Cartier-Bresson - jeden z najwybitniejszych fotoreporterów XX-wieku - mawiał: Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie. Wierzymy, że wartościowa fotografia rodzi się na pograniczu rzetelnego dziennikarstwa i prawdziwej sztuki. Że dokumentowanie rzeczywistości może iść w parze z artyzmem odpowiednio dobranego kadru. Wiele zależy również od głębi i perspektywy spojrzenia, dlatego prace nadsyłać można w trzech kategoriach: 

I: Na powierzchni rzeczywistości
II: Pomiędzy światem a człowiekiem
III: W głębinach świadomości


Zdjęcia oceni jury złożone z zawodowych fotografów i pracowników naukowych Instytutu Dziennikarstwa UJ. Laureaci pierwszego miejsca w każdej z kategorii otrzymają nagrody rzeczowe, a ich zdjęcia opublikowane zostaną na łamach Gazety Krakowskiej. Zwycięskie fotografie zaprezentowane zostaną podczas wystawy w Klubie Pauza, którą zainauguruje uroczysty wernisaż.

Wydrukowane zdjęcia, płyty CD z elektroniczną wersją prac oraz Karty Zgłoszeniowe należy wysyłać drogą tradycyjną na adres:

Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ 
Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ
ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków 
z dopiskiem: Konkurs Fotograficzny "Głębia Spojrzenia" 

Na Twoje prace czekamy do 15 grudnia 2009 roku! Więcej na:www.glebiaspojrzenia.unl.pl

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej