UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Praktyki w YPI Consulting
Joanna Kiecka   
Czwartek, 18 Luty 2010 19:50

Przejdź na pozytywną stronę studenckiego życia i już dziś zacznij mądrze wykorzystywać swój cenny czas. Rozpocznij praktyki z YPI Consulting i zdobywaj doświadczenie z najbardziej przedsiębiorczymi studentami w Krakowie. 

YPI Consutling to organizacja zrzeszająca ambitnych studentów, którzy biorą karierę zawodową we własne ręce. Stowarzyszenie działa od 2002 roku i prowadzi działalność gospodarczą świadcząc usługi z zakresu badań marketingowych oraz doradztwa strategicznego. W lutym rozpoczyna się rekrutacja na praktyki, podczas których kawę parzy się co najwyżej dla własnej przyjemności. W grupach projektowych, w skład których wchodzić również będą konsultanci YPI, realizowane będą prawdziwe zlecenia dla komercyjnych przedsiębiorstw.

Wszystkim studentom oferujemy:

- pracę przy interesujących projektach,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- elastyczny czas pracy,
- przyjazną atmosferę i dogodne warunki pracy w centrum miasta,
- możliwość wyjazdów i szkoleń,
- szansę wykorzystania wiedzy akademickiej w praktyce.

Zapraszamy kandydatów:

- wszystkich kierunków studiów – II, III lub IV rok,
- zainteresowanych consultingiem, HR, PR, Marketingiem lub Sprzedażą,
- ukierunkowanych na rozwój,
- potrafiących pracować w zespole.

Nie wahaj się! Wykaż się ambicją i pełną determinacją. Praca w zespole YPI Consulting daje dużo satysfakcji, a jednomiesięczna praktyka to szansa pracy w grupie projektowej, z możliwością podjęcia dalszej współpracy z naszą organizacją po jej zakończeniu.

Zdecydowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz wypełnionej aplikacji, dostępnej na naszej stronie internetowej www.ypi.pl/kariera na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Termin nadsyłania aplikacji wraz z CV upływa 10 marca 2010 r. Nie zwlekaj!

Realizacja idei Junior Enterprise, to idealny sposób do nauki i zdobywania doświadczenia. Ponadto to wyjątkowa okazja poznania interesujących ludzi, dobrej zabawy, osiągania wspólnych celów i stawiania pierwszych kroków w biznesie.

Szczegółowe informacje na temat organizacji i realizowanych przez nas projektów dostępne są na stronie www.ypi.pl. Na wszelkiego rodzaju pytania chętnie odpowie Manager Działu HR – Maciej Mecmajer ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej