UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
AIESEC – dołącz do jednej z największych organizacji studenckich świata i przeżyj ciekawie studia!
Joanna Kiecka   
Wtorek, 13 Październik 2009 18:45

Jeszcze do tego czwartku (15.10.2009) możesz dołączyć do AIESEC – jednej z największych organizacji studenckich na świecie. Jeśli chcesz działać w interesujących projektach, poznać ciekawych ludzi, zdobyć doświadczenie lub wyjechać na praktykę zagraniczną – AIESEC jest właśnie dla Ciebie! Więcej informacji na www.krakow.aiesec.pl

AIESEC jest miedzynarodową organizacją stworzoną przez studentów, dla, obejmującą swoim zasięgiem ponad 100 państw i terytoriów. Obecnie skupia około 38 000 członków z całego świata. Rocznie prowadzą oni około 6500 projektów, około 470 konferencji, zarządzają organizacją w 1100 ośrodkach akademickich, a około 5000 osób wyjeżdża każdego roku na praktykę zagraniczną do jednego z państw członkowskich.

Organizacja stwarza studentom, niezależnie od ich kierunku studiów możliwości rozwoju, począwszy od działalności w projekcie, doskonalenia własnych umiejętności, poszerzenia swojej wiedzy podczas konferencji i szkoleń, a na podniesieniu kwalifikacji zawodowych podczas praktyki zagranicznej kończąc.

Aby stać się członkiem AIESEC należy do 15.10.2009 wypełnić aplikację, która znajduje się na stronie www.krakow.aiesec.pl a następnie wziąć udział w rozmowie z członkiem organizacji i ćwiczeniu grupowym. Rozmowa i ćwiczenie grupowe mają na celu sprawdzenie umiejętności pracy w zespole. Następnie nowoprzyjęci członkowie wyjeżdżają na konferencję lokalną, podczas której przekazywana jest podstawowa wiedza dotycząca organizacji, realizowanych przez nią przedsięwzięć i możliwości jakich dostarcza.

Zapraszamy!

Więcej informacji, w tym o projektach realizowanych w tym roku, na stronie www.krakow.aiesec.pl


 

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej