UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
O serwisie
Ekipa AEportalu   
Wtorek, 12 Czerwiec 2007 13:20

Witryna AEportal.pl skierowana jest do studentów kierunków ekonomicznych, w szczególności z Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Znajdziesz tu wiele materiałów i pomocy naukowych, stworzonych przez innych studentów, którzy chcieli podzielić się swoją pracą. Ułatwią Ci one przygotowanie się na zajęcia lub zdanie egzaminu. Są tu zarówno notatki z ćwiczeń, wykładów, jak i opracowania, czy streszczenia podręczników. Mogą one okazać się przydatne dla każdego studenta uczelni ekonomicznych.

AEportal działa tylko dzięki użytkownikom. To Wy umieszczacie swoje materiały, umożliwiając innym korzystanie z nich. Zachęcamy do publikacji waszego dorobku. Każdy plik, który przydał się Tobie, przydać może się też twojemu koledze. Jeżeli wszyscy będziemy dzielić się swoimi materiałami, oszczędzimy sobie wiele czasu i wysiłku.

Serwis ten nie pozostaje tylko bazą plików do ściągnięcia. Studenci AE w Krakowie znaleźć tu mogą wiele interesujących informacji dotyczących aktualnych wydarzeń, które dotyczą studentów naszej uczelni. Na stronie znajdują się wiadomości o warsztatach, wykładach i imprezach organizowanych przez studentów, lub dla studentów. Ponadto dowiedzieć się można o imprezach kulturalnych i wszystkim innym, co może bezpośrednio dotyczyć każdego żaka.

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej