UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
AMP: Nie udało się!
Maciej Wojewodzic   
Poniedziałek, 20 Kwiecień 2009 11:29

Niestety nasza reprezentacja nie zagra w finałach Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Pierwsze dwa dni upłynęły pod znakiem rywalizacji w grupach i walki o awans do ćwierćfinału, którego zwycięzca gwarantował sobie udział w poznańskich finałach. Spotkania stały na wysokim poziomie, a kibice nie mogli narzekać na brak emocji.

Więcej…
 
AMP drugi dzień
Joanna Kiecka   
Sobota, 18 Kwiecień 2009 23:34

AZS UEK niepokonany w strefie C!
Siatkarze studiujący na naszej uczelni odnieśli dziś dwa pewne zwycięstwa i jako jedyni w turnieju są niepokonani, oraz nie przegrali ani jednej partii. W swojej grupie zajęli pierwsze miejsce i jutro o godzinie 13 zmierzą się z lokalnym rywalem - AWF Kraków. Stawką tego spotkania będzie wyjazd na ogólnopolski finał do Poznania!

Więcej…
 
AMP: Podsumowanie pierwszego dnia strefy C
Joanna Kiecka   
Sobota, 18 Kwiecień 2009 00:12

Dobiegł końca pierwszy dzień zmagań o awans ze strefy C do ogólnopolskiego finału. Choć tylko jedno spotkanie zakończyło się tie-break'iem to kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Mecze stały na dobrym poziomie. Nie zabrakło niespodzianek i niespodziewanych zwrotów akcji. W sobotę rywalizacja odbywać się będzie w dwóch "ratach". Najpierw mecze rozgrywane będą w hali miejscowej politechniki, przy ul. Kamiennej, a ostatnie spotkania tego dnia odbędą się późnym popołudniem w hali UEK.

Więcej…
 
Poszukiwany/poszukiwana - wioślarze na Uniwersytecie Ekonomicznym!
Joanna Kiecka   
Piątek, 17 Kwiecień 2009 21:19
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie poszukuje studentów - wioślarzy, którzy chcieliby wziąć udział w Międzynarodowych Regatach Wioślarskich, które odbędą się w dniach 5-7 maja br. w Budapeszcie, na Dunaju. Nasza Uczelnia otrzymała zaproszenie do udziału w tej prestiżowej imprezie. Wszystkich zainteresowanych, a w szczególności tych, którzy mieli już do czynienia z wioślarstwem, prosimy o pilny kontakt z biurem AZS - paw. sportowy, I p., pok. 6.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 11

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej