UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Debata pt.? Erasmus ? źródło przemian?
Joanna Kiecka   
Wtorek, 21 Kwiecień 2009 08:39

Wszystko o stypendiach zagranicznych ? Debata podejmująca zagadnienia studenckich wymian zagranicznych. 28 kwietnia 2009 r. godz. 13:00, Pawilon dydaktyczno-sportowy, sala 7, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 

Organizacja Erasmus Student Network ma zaszczyt zaprosić na debatę dotyczącą wyjazdów zagranicznych organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Odbędzie się ona z okazji obchodów V-lecia istnienia i działania sekcji ESN na wyżej wymienionej uczelni.

Więcej…
 
Wet Fingers MAFIA MIKE !! - 08.01.2009
Joanna Kiecka   
Niedziela, 04 Styczeń 2009 22:17

Nowy rok zaczynamy mocnym akcentem, gościem krakowskiego klubu rdza będzie znany polski DJ MAFIA MIKE, który wraz z DJ ADAMUSEM tworzy duet WET FINGERS. Znani są z przebojów "Put Ur Hands Up", "Hi Fi superstar", "Zacznij Żyć" i wiele innych !! Prawdziwa gratka dla fanów muzyki. Impreza na której nie może was zabraknąć !!

Więcej…
 
Chcesz wyjechać na stypendium zagraniczne w roku 2008/2009?!
Joanna Kiecka   
Poniedziałek, 24 Listopad 2008 17:25

Chciałbyś wyjechać na stypendium w ramach programu Erasmus ale jeszcze się wahasz? a może już jesteś zdecydowany ale nie wiesz jak się za to zabrać? W obu przypadkach zapraszamy na pierwsze z całego cyklu spotkań w ramach Euroexpressu. Dowiesz się na nim:

Więcej…
 
"Gram dla ludzi, i tylko z myślą o nich..." Angelo Mike w krakowskim klubie RDZA.
Joanna Kiecka   
Niedziela, 09 Listopad 2008 13:43

20.11.2008 serdecznie zapraszamy na jedno z największych wydarzeń jak dotąd w klubie RDZA!! Specjalnie dla wszystkich krakowskich studentów zaprosiliśmy gwiazdę polskiej i zagranicznej sceny klubowej - Angelo Mike'a. Wraz z gwiazdą zagrają najlepsi krakowscy DJe- Ezzo i Piotr Grymek. To wydarzenie bez precedensu obok którego nie można przejść obojętnie.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 4

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej