UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Tydzień kobiet na UEKu
Joanna Kiecka   
Wtorek, 04 Listopad 2008 20:37

 Feministki wyginęły? Kobiety w biznesie nie mają szans? Czy to cytat z Twoich własnych przemyśleń? Przyjdź do nas i podziel się swoimi poglądami! Koło naukowe GAP, działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie zaprasza w dniach 17-21 listopada na wyjątkowe wydarzenie kulturalne jakim jest "Tydzień kobiet". Będzie to znakomita okazja do dyskusji na temat współczesnego feminizmu, perspektywach jego rozwoju, a także wizerunku kobiet w mediach i biznesie. W ciekawych debatach i spotkaniach wezmą udział niezwykli goście - Henryka Bochniarz, Irena Eris, Ewa Wachowicz, Katarzyna Kanclerz oraz Dorota Wellman.

Więcej…
 
Wykład otwarty dr. Mirosława Gronickiego pt. "Polityka budżetowa Polski w latach 2001-2007"
Joanna Kiecka   
Środa, 21 Listopad 2007 20:26
Katedra Gospodarki i Administracji Publicznej zaprasza na wykład otwarty dr. Mirosława Gronickiego pt. „Polityka budżetowa Polski w latach 2001–2007. Wykład odbędzie się 27 listopada 2007 r., o godzinie 11.20, w Nowej Auli, w pawilonie C.
Więcej…
 
Rynek Pracy w Unii Europejskiej
Michał Wróbel   
Niedziela, 11 Listopad 2007 15:01
Koło Naukowe GAP-u przy katedrze Gospodarki i Administracji Publicznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką rynków pracy w państwach Unii Europejskiej na konferencję, która odbędzie się w czwartek, 15 listopada 2007, w godzinach 10.00 – 14.00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w Pawilonie Dydaktyczno- Sportowym w sali nr 4.
Więcej…
 


Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej