UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Akademia Sukcesu
Joanna Kiecka   
Wtorek, 21 Kwiecień 2009 08:27

Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorczość - Szansa Dla Młodych zapraszają na inauguracyjne spotkanie z cyklu AKADEMII SUKCESU! Odbędzie się ono w czwartek, 23 kwietnia o godzinie 11.30 w sali nr 8 pawilonu dydaktyczno-sportowego.

Więcej…
 
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na UEK
Joanna Kiecka   
Poniedziałek, 17 Listopad 2008 12:27

Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie pragnie zaprosić wszystkich chętnych do udziału w projekcie, organizowanym w dniach 19-20.11.2008 w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
Wydarzenia związane ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości mają na celu  promocję postaw przedsiębiorczych oraz działalności gospodarczej jako atrakcyjnej drogi życiowej. Przewodniczącym Komitetu Honorowego ŚTP w Polsce jest Waldemar Pawlak, Wicepremier RP i Minister Gospodarki.

Więcej…
 
wykład z Głównym Ekonomistą Raiffeisen Bank
Joanna Kiecka   
Niedziela, 25 Maj 2008 12:58

Raiffeisen Bank Polska S.A. we współpracy z Kołem Naukowym Przedsiębiorczości i Innowacji ma zaszczyt zaprosi na wykład Jacka Wiśniewskiego - Głównego Ekonomisty Raiffeisen Bank Polska S.A.

Dlaczego becikowe powinno wynieść 30 000 $?, Polska 2020 – wizja Raiffeisen Bank Polska S.A.

30 maja 2008 r. godz. 11.20,  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 27, Pawilon C – Nowa Aula

Więcej informacji: www.knpi.ae.krakow.pl

 
spotkanie KNPI
Joanna Kiecka   
Wtorek, 08 Kwiecień 2008 00:20
Moi Drodzy,
zapraszamy na najbliższe spotkanie KNPI w czwartek (10.04.2008) w sali 5 w bud Sportowego o godzinie 18.10. Spotkanie będzie poświęcone szkoleniu i przedstawieniu działania KNPI.Wszystkich, którzy chcą poznać "kulisy" ;) działania KNPI serdecznie zapraszamy! Chętnie podzielimy się wiedzą. Przedstawimy narzędzia, metody działania, współprace ze sponsorami etc.
pozdrawiamy
KNPI
www.knpi.ae.krakow.pl
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej