UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Kliszożercy 2010
Joanna Kiecka   
Niedziela, 18 Kwiecień 2010 19:50

 Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie pragnie zaprosić studentów zainteresowanych fotografią do wzięcia udziału w konkursie! Masz bystre oko? Błyskawiczny refleks? Instynkt łowcy nie daje Ci zasnąć? Sezon na fotkę się zbliża...

Więcej…
 
Balu V Roku
Joanna Kiecka   
Niedziela, 24 Styczeń 2010 15:48

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie już po raz dwunasty organizuje Bal V Roku - coroczną zabawę dla studentów kończących naukę na naszej Uczelni.

Bal ten to jedyna możliwość, aby wraz z przyjaciółmi i znajomymi, w towarzystwie Władz Uczelni, upamiętnić lata spędzone na naszym Uniwersytecie. W tym roku odbędzie się on 29 stycznia 2010 roku w Centrum Konferencyjno – Bankietowym REDUTA na Prądniku Czerwonym.

Więcej…
 
Konkurs na biznesplan
Joanna Kiecka   
Poniedziałek, 16 Listopad 2009 20:49

Frima InPost, prowadzi pod patronatem Rektora UEK oraz Rektora SGH konkurs dla przedsiębiorczych studentów. Konkurs polega na zgłoszeniu biznesplanu firmy wykorzystującej usługę Paczkomaty 24/7. Nagrodą główną jest pomoc w realizacji biznesplanu i zdobyciu dofinansowania do 1 miliona złotych oraz udostępnienie biura w siedzibie InPost. Udziały i założona firma zostaje własnością zwycięzców.

Zgłoszenia należy składać do 23 listopada odpowiadając na 4 pytania:

Więcej…
 
VIII edycja międzyuczelnianych wykładów e-learningowych
Joanna Kiecka   
Piątek, 16 Styczeń 2009 13:29

W semestrze letnim roku akademickiego 2008/2009 zostanie uruchomionych pięć międzyuczelnianych wykładów prowadzonych w formie e-learningowej. Jest to już VIII edycja wykładów przygotowanych w ramach projektu ECONET Wirtualna Przestrzeń Współpracy Akademii Ekonomicznych. Inicjatywę koordynuje Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, a uczestniczą w niej: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Akademia Ekonomiczna w Katowicach, Poznaniu, UE we Wrocławiu oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.  W każdym z przedmiotów będą uczestniczyć grupy złożone z 25 studentów (po pięć osób z każdej uczelni).

Więcej…
 
Akcja "Pasy na Lubomirskiego"
Joanna Kiecka   
Sobota, 13 Grudzień 2008 16:21

Pomysł akcji "Pasy na Lubomirskiego" zrodził się w naszych głowach po zaobserwowaniu sytuacji pieszych próbujących przedostać się z jednej strony ulicy Lubomirskiego na drugą. Kazdego dnia kilkaset osób przebiega "na dziko" przez dwupasmową Lubomirskiego omijając pędzące samochody, łamiąc tym samym Art. 13, pkt. 5 Kodeksu Drogowego. Taki slalom często kończył się mandatem wypisywanym przez Straż Miejską.

Więcej…
 
Bal Licencjata
Joanna Kiecka   
Środa, 26 Listopad 2008 18:43
Studencie trzeciego roku!
Zapraszamy serdecznie na jedyny w swoim rodzaju „Bal Licencjata”. Jest to uroczysta impreza organizowana z okazji zakończenia pierwszego etapu studiów oraz zdobycia tytułu licencjata, wcześniej znana jako „Połowinki”.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 4

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej