UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Balu V Roku
Joanna Kiecka   
Niedziela, 24 Styczeń 2010 15:48

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie już po raz dwunasty organizuje Bal V Roku - coroczną zabawę dla studentów kończących naukę na naszej Uczelni.

Bal ten to jedyna możliwość, aby wraz z przyjaciółmi i znajomymi, w towarzystwie Władz Uczelni, upamiętnić lata spędzone na naszym Uniwersytecie. W tym roku odbędzie się on 29 stycznia 2010 roku w Centrum Konferencyjno – Bankietowym REDUTA na Prądniku Czerwonym.

Co nas czeka? Mnóstwo atrakcji, a wśród nich oprawa muzyczna do samego rana, zapewniona przez zespół Rock and Walk, liczne konkursy z cennymi nagrodami, wyśmienite posiłki, oszałamiający pokaz tańców latynoskich w wykonaniu pary ze Szkoły Salsy „La Rosa Negra”, szalona zabawa oraz duża dawka pozytywnej energii!

Zapisy zaczynamy już od 11 stycznia. Cena to jedyne 165 zł!

Przemieńmy wspólnie tą zimową, styczniową noc w gorące i roztańczone wspomnienia, do których będzie się wracać z radością. Zbierz przyjaciół, z którymi wspólnie przeżywałeś dolę i niedolę studenckiego losu i bawcie się aż do białego rana!

Więcej informacji na stronie Balu (www.balvroku.nzsuek.pl) lub w biurach NZS UEK w Pawilonie Dydaktyczno – Sportowym. 

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej