UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Wybory uzupełniające do Studenckiej Rady Wydziału Towaroznawstwa
Joanna Kiecka   
Czwartek, 10 Grudzień 2009 18:14
OGŁOSZENIE
SAMORZĄDOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W dniu 9 grudnia 2009r. odbyła się pierwsza tura Wyborów do Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Do Studenckiej Rady Wydziału Towaroznawstwa według obowiązującej Ordynacji Wyborczej wybieranych miało być 7 osób, do I tury Wyborów zgłoszonych zostało 4 kandydatów, wszyscy uzyskali wystarczającą liczbę głosów i otrzymują mandaty.
Więcej…
 
Uwaga Studenci UEKu! Zarówno świeżo upieczeni jak i trochę starsi.
Joanna Kiecka   
Środa, 14 Październik 2009 21:38

By pomóc Wam przekonać się, czym tak naprawdę jest studiowanie, krakowskie uczelnie zjednoczyły siły organizując dla Was cykl imprez- BEANALIA KRAKOWSKIE 2009 (taki mały przedsmak upragnionych juwenaliów - tak, tak wszyscy na nie czekamy…)

Więcej…
 
Slajdowisko 13.10.09 - Japonia
Joanna Kiecka   
Czwartek, 08 Październik 2009 15:00

Fascynujące połączenie wysoko rozwiniętej techniki ze wschodnią mentalnością jego mieszkańców. Superszybkie pociągi Shinkansen, gęsta sieć autostrad, wszechobecna elektronika nasuwają skojarzenie z niektórymi krajami zachodniej Europy. Wydawać by się mogło, po co zatem tam jechać skoro nie dość, że drogo, to jeszcze podobnie jak w… Niemczech ? Ale to przecież Wschód, kraj zamieszkały przez wyznawców shinto i buddyzmu. Może zatem tym bardziej niezwykłe, bo nieoczekiwane jest spotkanie z Japonią. Konduktor w śnieżnobiałych rękawiczkach najpierw zdejmuje czapkę i kłania się w pas zanim poprosi o bilety do kontroli; z eleganckiego, czarnego mercedesa wysiada gejsza w jedwabnym kimono…

Więcej…
 
AFTER SESSION PARTY
Joanna Kiecka   
Wtorek, 23 Czerwiec 2009 12:19

Mamy zaszczyt zaprosić Was na AFTER SESSION PARTY - imprezę podsumowującą obecną sesję oraz cały imprezowy rok akademicki 2008/2009!
MIEJSCE: CIEŃ KLUB, TERMIN: 24.06.2009, START: 21.00

Więcej…
 
Wybory do Parlamentu Studenckiego
Joanna Kiecka   
Środa, 08 Październik 2008 03:00
Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie z dniem 6 października 2008 ogłasza Wybory do Studenckich Rad Wydziałowych, wyznaczając ich termin na dzień 6 listopada 2008 roku.
Zgłoszenia Kandydatów przyjmowane będą przez Samorządową Komisję Wyborczą do 13 października 2008 roku, w Pawilonie Sportowym – pokój 226
Więcej…
 


Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej