UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Slajdowisko 13.10.09 - Japonia
Joanna Kiecka   
Czwartek, 08 Październik 2009 15:00

Fascynujące połączenie wysoko rozwiniętej techniki ze wschodnią mentalnością jego mieszkańców. Superszybkie pociągi Shinkansen, gęsta sieć autostrad, wszechobecna elektronika nasuwają skojarzenie z niektórymi krajami zachodniej Europy. Wydawać by się mogło, po co zatem tam jechać skoro nie dość, że drogo, to jeszcze podobnie jak w… Niemczech ? Ale to przecież Wschód, kraj zamieszkały przez wyznawców shinto i buddyzmu. Może zatem tym bardziej niezwykłe, bo nieoczekiwane jest spotkanie z Japonią. Konduktor w śnieżnobiałych rękawiczkach najpierw zdejmuje czapkę i kłania się w pas zanim poprosi o bilety do kontroli; z eleganckiego, czarnego mercedesa wysiada gejsza w jedwabnym kimono…

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” ma zaszczyt zaprosić Państwa na podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni. Wspomnieniami z wyprawy podzieli się z nami Grzegorz Kreiner.

Slajdowisko odbędzie się we wtorek 13.10.2009 r. o godzinie 19 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Grzegorz Kreiner - z zawodu adiunkt w Instytucie Farmakologii PAN, z zamiłowania globtroter, autor przewodników po Kopenhadze i Fiordach Norwegii. Razem z żoną Beatą odwiedzili kilkadziesiąt krajów na 6 kontynentach przemierzając je w formie trampingowej – pieszo, rowerem, kajakiem, autostopem, samochodem, pociągiem. Podróże traktują jako hobby, sposób spędzania wolnego czasu, okazję do poznania ludzi, przyrody, innego spojrzenia na świat kreowany przez media. Mają swoje ulubione miejsca, do których wracają. Mówią, że czasem wcale nie trzeba jechać daleko, żeby przeżyć wspaniałą przygodę.

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
 

 

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej