UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Uwaga Studenci UEKu! Zarówno świeżo upieczeni jak i trochę starsi.
Joanna Kiecka   
Środa, 14 Październik 2009 21:38

By pomóc Wam przekonać się, czym tak naprawdę jest studiowanie, krakowskie uczelnie zjednoczyły siły organizując dla Was cykl imprez- BEANALIA KRAKOWSKIE 2009 (taki mały przedsmak upragnionych juwenaliów - tak, tak wszyscy na nie czekamy…)

23 października w klubie Kwadrat (Czyżyny) pałeczkę przejmie UEK. Specjalnie dla nas zagra - BIG CYC. Ale koncert to nie wszystko! Tego dnia odbędą się przede wszystkim OTRZĘSINY PIERWSZOROCZNYCH z UEKu - co oznacza oficjalne przyjęcie do grona prawdziwych studentów oraz integrację z resztą studenckiej braci.

W programie m.im. pasowanie na studenta i wiele ciekawych konkursów z jeszcze ciekawszymi nagrodami oraz nieoczekiwane zwroty akcji... Czeka nas więc niesamowita zabawa do białego rana w klimatach największych przebojów MTV.

Bilety na to wiekopomne i niepowtarzalne w dziejach ludzkości wydarzenie są do nabycia w biurach Parlamentu Studenckiego UEK (paw S pok. 226 i 227). Dla studentów naszej uczelni wstęp tylko 5zł bez względu na rok srudiów!!! (Bilety są, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc jest to dobro powszechnie pożądane i znikające niczym darmowa dostawa ciepłych bułeczek z samego rana).

W biurze PSUEK można również nabyć bilety na WSZYSTKIE pozostałe koncerty w cenie 10zł. Spieszcie się i...

Do zobaczenia w Kwadracie!


 

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej