UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Slajdowisko 17.11.09 - Paragwaj
Joanna Kiecka   
Poniedziałek, 16 Listopad 2009 21:28
Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza na spotkanie z Moniką Wiącek oraz Magdaleną Moll, które przedstawią Paragwaj od strony autochtonicznych, niedostępnych zazwyczaj turystom wiosek i ich mieszkańców czyli Indian Guarani, a także zwyczajów mieszkańców miast.

"Przybliżymy kontrasty w poziomie życia mieszkańców jakie można spotkać w tym kraju począwszy od mieszkańców slamsów i wysypisk śmieci po osoby zamieszkujące ekskluzywne, chronione dzielnice. Wspólnie będziemy szukać odpowiedzi na pytanie skąd wynikają tak ogromne różnice. Opowiemy o najczęstszych błędach podróżujących w tym kraju po raz pierwszy (i nie tylko) - w tym kilku naszych własnych oraz o tym dlaczego, mimo wszystko, tak trudno uczyć się na swoich błędach globtrotera".

"Przybliżymy także południowoamerykański sierociniec jako miejsce gdzie odbywałyśmy dziesięciomiesięczny wolontariat w górskim, boliwijskim mieście Cochabamba. Naszą codzienną pracę, wyzwania oraz potrzeby dzieci. Powiemy, jak wygląda życie wolontariusza w Ameryce Południowej oraz dlaczego nie należy przywiązywać się do europejskiej mentalności a przeciwnie pozbyć się jej jak najszybciej lub choć na jakiś czas podczas samodzielnych eskapad w tej części globu".

Spotkanie odbędzie się o godz. 19 we wtorek 17.11.2009 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).


Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda

 
 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej