UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Warsztaty Umiejętności - Grupa Żywiec zaprasza!
Joanna Kiecka   
Środa, 11 Luty 2009 15:44

Drogi Studencie! Z przyjemnością zapraszamy Cię na Warsztaty Umiejętności Grupy Żywiec.
Jeżeli jesteś studentem III - V roku i chcesz zadbać o swój rozwój osobisty, uzupełnić zdobytą wiedzę i doświadczenie - przyjdź na Warsztaty Umiejętności. Organizujemy je już od kilku lat w największych ośrodkach akademickich Polski. W tym roku w ciągu dwóch dni szkoleń będziemy ćwiczyć sztukę prezentacji, umiejętności planowania i komunikacji.

Więcej…
 
Case study Ernst&Young
Joanna Kiecka   
Środa, 12 Marzec 2008 15:32
Daj się poznać najbardziej renomowanym doradcom w Polsce. Sprawdź swoje umiejętności rozwiązując konkretne przypadki biznesowe pod okiem najlepszych partnerów i menedżerów Ernst&Young.
Dowiedz się jak wygląda praca i ścieżka rozwojowa w jednej z najlepszych firm doradczych na świecie. Wstąp na Uniwersytet Ernst&Young - unikalna, niespotykana dotąd w Polsce forma zdobywania praktycznych umiejętności.
Więcej…
 
Pigułka HR
Joanna Kiecka   
Niedziela, 02 Grudzień 2007 13:07

Akademia Kompetencji: Pigułka HR
Szkolenie składa się z dwóch części: część teoretyczna Sztuka wystąpień: prezentacja" oraz część praktyczna Assessment Center - jakie zadania może postawić przed Tobą pracodawca. Termin i miejsce: 6 i 13 grudnia, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.  Zgłoszenia:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 
Lewiatan poszukuje
Joanna Kiecka   
Niedziela, 03 Czerwiec 2007 22:11

Krakowskie Forum Młodych PKPP"Lewiatan" aktualnie poszukuje osoby na stanowisko :

WEBMASTERA
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej