UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Stare Miasto w sieci
Joanna Kiecka   
Czwartek, 12 Lipiec 2007 01:20

Strefa bezprzewodowego internetu na Starym Mieście rozszerza się. Już za kilka tygodni aby skorzystać z sieci z laptopem będzie można usiąść nie tylko na Rynku Głównym, ale wzdłuż całej Drogi Królewskiej. Nadajniki zasięgiem obejmą plac Matejki, Barbakan, ul. Floriańską, Grodzką i okolice Wawelu.

Więcej…
 
Przebudowa szkieletora
Joanna Kiecka   
Niedziela, 24 Czerwiec 2007 20:49

Do września ma powstać projekt przebudowy szkieletora przy rondzie Mogilskim. Na razie wiadomo, że wieżowiec nie będzie osamotniony. Właściciele budynku planują nie tyle zaadaptowanie budynku w jego obecnym kształcie, co budowę większego kompleksu, w którym znajdą się hotel, apartamenty, biura i część handlowa.

Więcej…
 
Wianki 2007
Joanna Kiecka   
Poniedziałek, 18 Czerwiec 2007 02:03


W najbliższą sobotę (23 czerwca) Kraków będzie żył muzyką lat 80. Na scenie tegorocznych Wianków na Bulwarach Wiślanych wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy tamtego okresu.

 

Więcej…
 
Zamknięcie al. 29 Listopada
Joanna Kiecka   
Czwartek, 14 Czerwiec 2007 02:58
Od przyszłego poniedziałku rusza remont al. 29 Listopada. Na odcinku od ul. Kamiennej do Prandoty poruszać się będzie można tylko jednym pasem. Drugi zajmą robotnicy, którzy będą budować trzeci pas przeznaczony dla komunikacji zbiorowej.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej