UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2008
Joanna Kiecka   
Wtorek, 06 Maj 2008 23:20

Odpowiedzialny biznes - kariera dla Ciebie!
Myślałeś/aś o karierze CSR managera? Chcesz nawiązać bezpośredni kontakt z firmami, które są liderami odpowiedzialnego biznesu w Polsce? Zrób krok w tym kierunku – weź udział w Akademii Odpowiedzialnego Biznesu 2008! Zapraszamy studentów w dniach 17-18 maja do Jachranki pod Warszawą. Organizatorem wydarzenia jest Liga Odpowiedzialnego Biznesu.

Więcej…
 
Ruszyła IV edycja konkursu Odpowiedzialni!!!
Joanna Kiecka   
Piątek, 28 Marzec 2008 14:01

 Odpowiedzialni 2008 to ogólnopolski konkurs CSR (ang. Corporate Social responsibility) przeznaczony dla studentów. Jego celem jest promowanie praktycznych aspektów społecznej odpowiedzialności biznesu.

Uczestnikami konkursu mogą być studenci indywidualni lub 2-osobowe drużyny, którzy przygotują rozwiązanie  zadania umieszczonego na stronie konkursu. Autorzy najlepszych prac konkursowych zostaną ogłoszeni i nagrodzeni podczas Gali finałowej, która odbędzie się w maju 2008 we Wrocławiu. Na zwycięzców oraz na laureatów II i III miejsca czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci iPod’ów.

Więcej…
 
Odpowiedzialność społeczna na rynkach giełdowych
Joanna Kiecka   
Poniedziałek, 17 Marzec 2008 01:08

Już w kwietniu wszyscy pasjonaci rynku kapitałowego będą mogli poznać jego odpowiedzialną stronę! 

Koło Naukowe Rynku Kapitałowego „INDEX” z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza na cykl szkoleniowy „Rynek doskonały…znaczy odpowiedzialny”. Projekt realizowany jest we współpracy z Ligą Odpowiedzialnego Biznesu - społecznym programem edukacyjnym Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz PricewaterhouseCoopers, Danone Sp. z.o.o i Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy. Spotkania odbywać się będą na terenie campusu UE w Krakowie w każdą środę kwietnia. 

Więcej…
 
Liderzy LOB ruszyli do odpowiedzialnych dzialan!!!
Joanna Kiecka   
Środa, 14 Listopad 2007 19:49

Kilkanaście młodych osób z organizacji studenckich i kół naukowych z Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu i stolicy, tworzących wspólnie grono liderów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, spotkało się w miniony weekend w Warszawie (10-11 listopada), by zainaugurować kolejną edycję programu.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej