UEk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ściąga, opracowanie, podanie

AEportal - UEk Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aktualności, ściąga, opracowanie, podanie
VII Ogólnopolska Sesja Naukowa Zarządzania Jakością z cyklu: "Wyzwania Zarządzania Jakością"
Joanna Kiecka   
Niedziela, 18 Kwiecień 2010 20:07

Chcesz dowiedzieć się, jak w dobie reformatorskiego szału można podnieść jakość kształcenia na Twojej uczelni? Chcesz poznać metody zarządzania stosowane przez najlepsze firmy na świecie? Odpowiedź na te i wiele innych pytań poznasz na VII Ogólnopolskiej Sesji Naukowej Zarządzania Jakością z cyklu: „Wyzwania Zarządzania Jakością”, która odbędzie się w dniach 28 i 29 kwietnia 2010 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jest to jedna z największych konferencji o tematyce zarządzania jakością w Polsce. W tym roku podobnie jak i w latach poprzednich organizatorami konferencji są studenci z Koła Naukowego Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Koła Naukowego Doskonalenie Jakości działającego przy Akademii Górniczo-Hutniczej.

W ciągu tych dwóch dni na licznych sesjach spotkają się studenci, wykładowcy oraz przedstawiciele świata biznesu, dla których jakość stała się pasją, pracą i sposobem na życie.

Tegoroczna sesja swoim zakresem obejmuje:

- Nowe trendy i koncepcje zarządzania jakością.
- Narzędzia zarządzania jakością.
- Jakość kształcenia na uczelniach wyższych.
- Akredytacja, certyfikacja, ocena zgodności.
- Koszty jakości.
- Systemy zarządzania.
- Praktyczne aspekty jakości

Przedsięwzięcie honorowym patronatem objął prof. UEK dr hab. inż. Andrzej Chochół - Prorektor ds. Studenckich. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji znajduje się na stronie http://knzj.uek.krakow.pl.

 

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? więcej